کناف پشت تلویزیون + جدید ترین مدل‌های دکوراسیون پشت تلویزیون

امروزه دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون از طراحی هایی است که به زیبایی نشیمن و پذیرایی خانه کمک می کند. پس بهتر است بهترین طراحی برای این کناف در نظر گرفته شود. استفاده از کاغذ دیواری، سنگ و مدل های متنوع هزینه زیادی دارند. لذا استفاده از کناف به عنوان دکور پشت تلویزیون از کم هزینه ترین و سبک ترین متریال مورد استفاده است که میتواند جلوه خاصی به فضا بدهد. برای استفاده از کناف پشت تلویزیون می توانید از مشاوره و طراحی داخلی استفاده کنید.

دکوراسیون دیوار پشت تلویزیون

ویژگی های کناف پشت تلویزیون

 • کناف پشت تلویزیون انعطاف پذیری بالایی دارد و به هر شکل و فرمی می تواند تغییر کند.
 • پیاده سازی کناف دیوار پشت تلویزیون با سرعت بالاتری در مقایسه با دیگر متریال ها انجام می گیرد.
 • کناف وزن کمی دارد و به این دلیل ساختمان های همراه با کناف در برابر زلزله مقاوم بوده و تخریب کمتر خواهند داشت.
 • کناف پشت تلویزیون
 • انواع رنگ را روی کناف می توان استفاده کرد و حتی در صورت لزوم از کاغذ دیواری روی آن استفاده کرد.
 • کناف پشت تلویزیون قیمت و هزینه اجرایی پایینی دارد و سرعت اجرای آن بسیار بالا است.
 • با استفاده از دیوار کناف پشت تلوزیون می توانیم تلویزیون را روی دیوار نصب کرده و از فضا استفاده بهینه تری انجام دهیم.
 • قیمت کناف پشت تلویزیون

  طراحی دیوار پشت تلویزیون

  قیمت کناف پشت تلویزیون به موارد مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

 • هزینه افراد
 • هزینه مواد مورد استفاده
 • حجم کاری یا مساحتی که قرار است کناف شود.
  اغلب اجرا کنندگان کناف پشت تلویزیون به صورت مترمربعی قیمت را پذیرفته و اجرا می کنند. لازم به ذکر است که اجرای کناف خانه در حال بازسازی بیشتر از اجرای کناف خانه نوساز است. پیمانکار یا گروهی که اجرای کناف پشت تلویزیون را بر عهده دارند در قیمت اجرای کناف تأثیرگذار خواهند بود. قیمت کناف پشت تلویزیون با توجه به المان های به کار رفته در آن چون قفسه، شلف، نور مخفی و … متغیر خواهد بود.

 • مزایای استفاده از کناف پشت تلویزیون

  اگرچه استفاده از کناف در طراحی داخلی خانه مزایا و معایبی خواهد داشت، اما به نظر می رسد که مزایای آن بیشتر از معایب آن است. کناف پشت تلویزیون LCD و LED لایه های گچی هستند که به آن ها Dry Wall هم می گویند. دکور کناف پشت تلویزیون سبب می گردد تا در زمان تماشای تلویزیون چشم ها اذیت نشوند و همچنین سایز تلویزیون بزرگتر دیده می شود.
  دیوار کناف پشت تلویزیون این مزیت را فراهم می آورد که می توان تلویزیون را به دیوار کناف پشت آن متصل کرد و علاوه بر زیبایی از فضا به خوبی استفاده کرد. کناف پشت تلویزیون در طرح ها و رنگ های مختلف موجود هستند و استفاده از کناف پشت تلویزیون مناسب زیبایی خوبی به دکوراسیون داخلی اتاق و خانه می دهد. افراد می توانند در زمان تماشای تلویزیون هم از برنامه در حال پخش و هم از دیوار کناف پشت تلویزیون لذت ببرند.

  مزایای کناف پشت تلویزیون

  استفاده از نورهای مخفی در کناف پشت تلویزیون تماشای تلویزیون در شب را لذت بخش تر از قبل می کند. کناف پشت تلویزیون به عنوان عایق صدا نیز عمل کرده و از انتقال صدای آزاردهنده بین واحدها جلوگیری می کند. در دیوار کناف پشت تلویزیون بین پانل های گچی عایق قرار داده و از عبور صدا جلوگیری می کنند.
  با ایجاد طرح های مناسب در دیوار کناف پشت تلویزیون می توان با کمی خلاقیت طرح هایی شبیه میز ایجاد کرد و یا قسمتی شبیه طاقچه های قدیمی اجاد کرد تا وسایل صوتی و تصویری و احیاناً کنسول بازی را در آن قرار داد. در صورت آسیب به دیوار کناف پشت تلویزیون نیازی به بازسازی کلی نیست و تنها می توان قسمت آسیب دیده را به راحتی ترمیم کرد.

  چرا کناف پشت تلویزیون پرطرفدار شده است؟

  کناف پشت تلویزیون

  اگر از کناف پشت تلویزیون استفاده کنیم می توانیم با طرح های هندسی خاص موجود در کناف، تلویزیون را در مرکز توجه مخاطبین قرار دهید. کناف پشت تلویزیون لازم است با سبک دکور منزل همخوانی و هارمونی داشته باشد. می توان دیوار پشت تلویزیون را قفسه بندی کرد تا ظروف و دکورهای خاص و آنتیک را در قفسه ها قرار دهید. استفاده از چوب و سنگ در کنار کناف به عنوان دیوار پشت تلویزیون جلوه خاصی به محیط می دهد.
  می توان طراحی میز تلویزیون را از کناف پشت تلویزیون قرار داد. کناف قابلیت رنگ شدن و پذیرش کاغذ دیواری بر خود را دارد. بنابراین می توانیم از رنگ هایی متناسب با خانه خود استفاده کرده و یا کناف را کاغذ دیواری کنید. کناف پشت تلویزیون قابلیت این را دارد که با نور پردازی LED و مهتابی به رنگ دلخواه نمایش داده شود.

  اهمیت نورپردازی در کناف پشت تلویزیون

  استفاده از نورهای مخفی در دیوار کناف پشت تلویزیون تماشای تلویزیون در شب را لذت بخش می کند. نورپردازی مناسب سبب بهتر شدن خلق و خو، افزایش بهره وری و بالا رفتن انگیزه می شود. نور ملایم پشت تلویزیون به دلیل ایجاد نور ملایم به چشم ها آسیب وارد نمی کند.
  شلف ها و باکس هایی که در دیوار کناف پشت تلویزیون نصب می شوند محل خوبی برای نصب نورهای مخفی هستند. استفاده از نور نقطه ای به سمت بالا یا نور نقطه ای به سمت پایین می تواند جذابیت زیادی را در دیوار کناف پشت تلویزیون ایجاد کند. حتی درون شلف و قفسه های ایجاد شده در دیوار کناف پشت تلویزیون می توان کتاب و وسایل تزیینی قرار داد. استفاده از نور مخفی در شلف و قفسه سبب جلب توجه مخاطب به کتاب ها و وسایل دکوری و تزیینی می شود.
  حتی نور مخفی را می توان در کنافی که بالای تلویزیون بر سقف قرار دارد نیز کار کرد و علاوه بر نور مخفی که در پشت تلویزیون روی دیوار کناف پشت تلویزیون قرار گرفته نور مخفی را از بالا و از کنافی که روی سقف بالای تلویزیون قرار گرفته نیز تامین کرد.

  © کپی رایت - وب سایت شرکت معماری فاروکیس