دکوراسیون آرایشگاه مردانه با بیش از 30 ایده مختلف (0 تا 100)

آرایشگاه برای مردان از محل هایی است که علاوه بر آرایش و اصلاح خود زمانی را در آرامش و راحتی سپری خواهند کرد. اهمیت دکوراسیون آرایشگاه مردانه از آنجا اهمیت دارد که مخاطبان قبل از مشاهده تبحر و فن آرایشگر دکوراسیون آرایشگاه را مشاهده خواهند کرد. طراحی دکوراسیون آرایشگاه مردانه با المان های مختلف چون صندلی، آینه، میز آرایشگر، صندلی انتظار، دیوار آرایشگاه، رنگ، خدمات ارائه شده به مشتریان و …در جذب مشتریان اهمیت زیادی دارد.

جهت مشاوره و طراحی داخلی وارد شوید و با ما تماس بگیرید.

طراحی داخلی آرایشگاه مردانه

اهمیت دکور آرایشگاه مردانه

دکوراسیون آرایشگاه مردانه اهمیت زیادی دارد. دکوراسیون محیطی آرام و زیبا را برای مشتریان فراهم کرده و امنیت خاطر آن ها را فراهم می سازد. دکور ساده آرایشگاه مردانه اهمیت دارد. استفاده از عناصری چون رنگ، نورپردازی، تزیینات دیوار، وسایل دکوری خاص و … در جذب مشتریان اهمیت زیادی دارد. یکی از فاکتورهای رقابتی در جذب مشتریان بازار آرایشگاه مردانه محیط و دکوراسیون و خدماتی است که به مشتریان ارائه می گردد. دکوراسیون آرایشگاه مردانه به این علت اهمیت دارد که اولین چیزی است که در برابر دید مخاطب جلوه می کند. اگر دکوراسیون به گونه ای باشد که مشتری را جذب نکند، ممکن است وی از آرایشگاه خارج شده و یا بار دیگر به آرایشگاه مراجعه نکند.

ویژگی های دکور آرایشگاه مردانه

 • سبک طراحی
  هر سبکی که برای طراحی آرایشگاه برمی گزینید بهتر است ساده و شیک باشد. سبک مورد استفاده در دکوراسیون آرایشگاه مردانه می تواند مدرن یا کلاسیک باشد. اگر قرار است سبک سنتی و قدیمی را در آرایشگاه ایجاد کنید بهتر است از المان های مدرن نیز در طراحی استفاده کرده و به عبارتی ترکیبی از سبک مدرن و کلاسیک و قدیمی را استفاده کنید. سرمایه گذاری مناسب در طراحی سبک آرایشگاه می تواند ارزش افزوده زیادی را برای آرایشگاه داران فراهم کند. بهتر است سبک طراحی متناسب با خدماتی باشد که آرایشگران ارائه می دهند.

 • طراحی دیوار آرایشگاه
  می توان از طرح های گرافیکی مدرن و یا کلاسیک در دیوار آرایشگاه استفاده کرد. استفاده از عکس های مربوط به کار مشتریان و نمایش گواهینامه های آرایشگر می تواند در جذب مخاطب کمک زیادی کند. استفاده از عکس بازیگران و خوانندگان روی دیوار از جمله کارهایی است که در طراحی های کلاسیک و قدیمی استفاده می شد و مطابق با طراحی های مدرن امروزی در دکوراسیون آرایشگاه مردانه چندان کاربردی ندارد.

 • ویژگی های آرایشگاه مردانه
 • استفاده از میز و صندلی مناسب
  لازم است تا میز آرایشگر مرتب و پاکیزه باشد. شلوغ بودن میز آرایشگر از وسایل مختلف آلودگی تصویری در دید مخاطب ایجاد می کند. استفاده از وسایل حرفه ای روی میز کار نیز یکی دیگر از پارامترهای جذب مشتری است. صندلی آرایشگاه یکی از مهمترین المان های طراحی آرایشگاه است. استفاده از صندلی های مدرن و راحت با قابلیت جابجایی آسان و سبک از جمله ویژگی های صندلی مناسب است.

 • صندلی انتظار
  مشتریان در حال انتظار لازم است احساس راحتی داشته باشند. اولین فاکتور ارائه صندلی راحت به مشتریان برای انتظار است. این صندلی می بایست احساس راحتی و آرامش را به مشتریان القا کند تا احیاناً از مدت زمانی که در حال انتظار هستند خسته نشوند. رنگ صندلی انتظار نیز می بایست با سایر المان های آرایشگاه هارمونی و همخوانی داشته باشد.

 • دیوار آرایشگاه مردانه

  دکوراسیون آرایشگاه مردانه

  استفاده از کاغذهای دیواری مدرن و کم هزینه از روش های پرکاربرد در طراحی دیوار آرایشگاه است. دیوار پشت آینه تأثیر زیادی در جلب مخاطب دارد. بهتر است طراحی دیوار پشت آینه با سایر دیوارهای آرایشگاه مردانه متفاوت باشد. می توان نماد آرایشگاه یا لوگوی آرایشگاه را به گونه ای روی دیوار در محلی حک کرد که در دید بیشتر مخاطب قرار گیرد. استفاده از انواع شلف و قفسه که وسایل آرایشی و بهداشتی مدرن و شیک بر روی آن ها قرار می گیرد|، بسیار جذاب است. قرار دادن تابلوهای زیبا و نصب گواهینامه های معتبر آرایشگر بر دیوار از دیگر مواردی است که می تواند در دکور آرایشگاه مردانه مورد استفاده قرار گیرد.

  © کپی رایت - وب سایت شرکت معماری فاروکیس